Kori on tyhjä.
Manner Taidetarvikkeet Oy tarjoaa korkealaatuisia tuotteita kouluun, askarteluun ja taiteen harjoittamiseen. Asiakkaitamme ovat mm. koulut, päiväkodit ja seurakunnat ympäri Suomen. Arvostetut ja tunnetut tuotteet sekä oman alantuntemus ovat Mannerille kunnia-asioita.

Mannerin sähköinen tilausjärjestelmä on avoin kaikille yhteisöasiakkaille. Verkkokaupasta voi tilata helposti ja nopeasti lähes kaikkia Mannerin valikoimiin kuuluvia tuotteita. Voit tutustua verkkokaupan tuotteisiin ilman käyttäjätunnusta ja salasanaa. Varsinainen verkkokaupassa asioiminen edellyttää kuitenkin rekisteröitymistä palvelun käyttäjäksi.  

Asiakkaaksi rekisteröityminen tapahtuu täällä. Kun olemme vahvistaneet rekisteröitymisesi pääset kirjautumaan sisään ja tällöin näet myös tuotteiden hintatiedot.

Huomaathan, että hinnat ilmoitetaan nettohintoina ilman arvonlisäveroa.

Kaipaatko tietoa tuotteista tai apua sopivien tuotteiden valinnassa?

Ota yhteyttä edustajiimme. Mikko ja Heli vastailevat puheluihin arkisin klo 8-16. Heliltä saat myös tuotteiden käyttöön ja uusiin tekniikoihin liittyviä vinkkejä.

Mikko Manner
MYYNTI
puh. 0400 231 307
mikko@mannertaidetarvikkeet.fi
Heli Turva
KONSULTOIVA EDUSTAJA
puh. 040 775 5355
heli@mannertaidetarvikkeet.fi

Asiakaspalvelu

Arkisin 8-16 03 5800 500 info@mannertaidetarvikkeet.fi

Osoite / Varasto

Manner Taidetarvikkeet Oy Kohmankaari 3 / PL 6
33311 Tampere

Kysymyksiä / Palautetta

Jätä meille viesti >

Yhteystiedot

Heidi Niskanen
TOIMITUSJOHTAJA puh. 040 763 4307 heidi@mannertaidetarvikkeet.fi
Anne Kekki
ASIAKASPALVELUPÄÄLLIKKÖ puh. 03 5800 552 anne@mannertaidetarvikkeet.fi
Suvi Kyyrönen
MARKKINOINTISUUNNITTELIJA yksityishenkilöt, yritykset, opistot puh. 03 5800 554 suvi@mannertaidetarvikkeet.fi
Minna Mansikkamäki
MARKKINOINTISUUNNITTELIJA koulut, päiväkodit, seurakunnat puh. 050 531 6115 minna@mannertaidetarvikkeet.fi
Iida Salminen
MYYNTI puh. 03 5800 556 iida@mannertaidetarvikkeet.fi